خلاصه خبر :   مستند «به دنبال صلح» به کارگردانی محسن اسلام زاده از تولیدات مرکز مستند "سوره" حوزه هنری از برنامه «دریچه» شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.
تاریخ : 13/03/1395      ساعت: 13:04
منبع خبر: مرکز فرهنگی میثاق                
متن خبر
مستند «به دنبال صلح» به کارگردانی محسن اسلام زاده از تولیدات مرکز مستند "سوره" حوزه هنری از برنامه «دریچه» شبکه مستند سیما روی آنتن می‌رود.
 
اين مستند درباره گروهي از فعالان صلح، صاحبنظران، رهبران ديني مسلمان و مسيحي و حتي يك برنده جايزه صلح نوبل است كه تحت عنوان زائران صلح سوريه دور هم در تهران جمع شده اند تا با پيام صلح به سوي سوريه سفر كنند. 
آنها جنايات تروريست هاي تكفيري را محكوم كرده و از برخي دولتها مي خواهند تا به ارسال تسهيلات و پول به گروه هاي تروريستي خاتمه دهند. 

مایرید مگوآیر برنده جایزه صلح نوبل در مورد این مستند می گوید: تماشای این مستند فاخر را به همه‌کسانی که می‌خواهند ریشه‌های مناقشه سوریه را بدانند، توصیه می‌کنم. اگرچه به تصویر کشیدن هزینه جنگ‌های نیابتی بسیار غم‌بار است؛ اما امید این را نیز می‌دهد که مردم سوریه از طریق آشتی و مصالحه، خشونت، جنگ و دخالت‌های خارجی را رد؛ و سوریه محبوب خود را همراه هم بازسازی خواهند کرد.

برنامه «دريچه» با اجراي آسا اسفندرياري، پنجشنبه 13خرداد ساعت 23از شبكه مستند سيما روي آنتن مي رود و بازپخش آن جمعه 14خرداد ساعت 8 صبح و يكشنبه 16 خرداد ساعت 15 خواهد بود.


كليه حقوق اين اثر متعلق بهhttp://www.Misagh.netميباشد.
هرگونه تقليد و نقل مطالب بدون ذكر منبع ممنوع می باشد.