شرح خبر
برگزیدگان جشنواره "عمار" اعلام شد
    هجدهم دی ١٣٩٤ ساعت ١١:٥٥      

به گزارش خبرنگار سینمایی ایسنا، برگزیدگان ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار ۱7 دی ماه در سالن حجاب با حضور خانواده های شهدا و هنرمندان جشنواره اعلام شد که به شرح زیر است:

در بخش مستند با موضوع "بیداری اسلامی و جهانی" هیات داوران ضمن تقدیر از مستند "سمیر" به کارگردانی سعید فرجی و "مرز بی پایان" به کارگردانی محمد حبیبی منصور، لوح افتخار این بخش را به اثر "ردپای فرشته" به کارگردانی ناصر نادری اهدا کرد.

فانوس طلایی ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش مستند با موضوع بیداری اسلامی و جهانی به فیلم "تنها میان طالبان" به کارگردانی محسن اسلام زاده رسید.

اسلام زاده پس از دریافت جایزه اش، با اشاره به مسایل بحث برانگیز پس از اکران فیلمش،گفت: من همچنان همان محسن اسلام زاده ای هستم که بودم و به دنبال وحدت هستم. لطفا از من حمایت کنید.

در بخش مستند با موضوع "ایران و آمریکا" هیات داوران ضمن اهدای لوح افتخار به سه اثر "نان و هسته‌ای" به کارگردانی حسین مطلبی، "۴۴۴روز" به کارگردانی ایمان گودرزی و"ماجراهای هکتور و سه کله پوک" به کارگردانی سید محسن موسوی، فانوس این بخش را به سه اثر "نسل سوم" به کارگردانی محمد رخشانی صابر، "عدالت آمریکایی" به کارگردانی علی شیرزادیان و "شطرنج با گرگ ها" به کارگردانی علیرضا بوالی اهدا کرد.

در این مراسم اختتامیه که با سر دادن شعار "مرگ بر آل سعود" آغاز شد، خانواده های شهدا و مدافعان حرم نیز حضور داشتند و با شعار مرگ بر آمریکا به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار به دبیری نادر طالب زاده 17 دی ماه در مجموعه حجاب به کار خود پایان داد.

منبع خبر: خبرگزاری دانشجو ایسنا
كليه حقوق اين اثر متعلق به مرکز فرهنگی میثاق ميباشد.