شرح خبر
گزارش اختتامیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار
برگزیدگان بخش مسابقه مستند «ایران و آمریکا، هفت تیر و بیداری اسلامی و جهان»، اعلام شدند
    هجدهم دی ١٣٩٤ ساعت ٠٨:١١      

به گزارش «عمارفیلم»، امروز، در آیین افتتاحیه ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار، برگزیدگان مسابقه مستند «ایران و آمریکا، هفت تیر و بیداری اسلامی و جهان» معرفی و تقدیر شدند.

بر اساس این گزارش، هیئت داوران، در بخش «ایران و آمریکا» ضمن تقدیر از آقای محمد برادران برای کارگردانی اثر «چریک کوچک» و آقای مصطفی آتش‌مرد برای کارگردانی اثر «ایستاده بر موج»، لوح افتخار این بخش را به آقای سید محسن موسوی برای کارگردانی اثر « ماجراهای هکتور و سه کله پوک» به دلیل استفاده از ظرفیت‌های هنری و دارا بودن محتوای ارزشمند، آقای ایمان گودرزی برای کارگردانی اثر «444 روز» به دلیل پژوهش قوی و استفاده از آرشیو و به آقای حسین مطلبی برای کارگردانی اثر «نان و هسته‌ای» دلیل ایده و سوژه جسورانه اهدا کرد.

همچنین هیئت داوران، فانوس این بخش به آقای علی شیرزادیان برای کارگردانی مستند «عدالت آمریکایی» به دلیل خلاقیت و نوآوری، آقای محمد رخشانی‌صابر برای کارگردانی مستند «نسل سوم» به دلیل انتخاب سوژه تاثیرگذار و آقای علیرضا بوالی برای کارگردانی مستند «شطرنج با گرگ‌ها»  به دلیل پژوهش کاربردی تقدیم کرد.

هیئت داوران در بخش «بیداری اسلامی و جهانی» ضمن تقدیر از آقای محمد حبیبی منصور برای کارگردانی اثر «مرز بی پایان» و آقای سعید فرجی برای کارگردانی اثر «سمیر»، لوح افتخار این بخش را به آقای ناصر نادری برای کارگردانی اثر «رد پای فرشته» به دلیل پرداخت به ابعاد فرهنگی- اجتماعی حضور جمهوری اسلامی در جبهه مقاومت اهدا نمود.

همچنین هیئت داوران، فانوس این بخش را به آقای محسن اسلام‌زاده برای کارگردانی مستند «تنها میان طالبان» به دلیل خطر پذیری و جسارت در کار تقدیم کرد.

گفتنی است هیئت داوران در بخش «هفت تیر» اثری را شایسته عنوان کاندیدا و دریافت جایزه ندانست.


منبع: عمارفیلم
كليه حقوق اين اثر متعلق به مرکز فرهنگی میثاق ميباشد.